Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50555243・Komenského 1083/21, 038 53 Turany・Založené 2016
Obrat 2025
330 tis. €
+2,9 %Zisk 2025
1 364 €
−83 %Aktíva
375 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
3 875 €
+54 %Zadlženosť
99,0 %
−0,3 ppHrubá marža
15,1 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
−2,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
35,2 %
−275 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,87
+22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 284 €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
58,5 %
+39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
55,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 333 tis. € | 349 tis. € | 321 tis. € | 330 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 47 tis. € | 46 tis. € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 333 tis. € | 349 tis. € | 321 tis. € | 330 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | 4 268 € | 7 799 € | 1 364 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 858 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 858 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 315 tis. € | 418 tis. € | 329 tis. € | 375 tis. € |
| Neobežný majetok | 296 tis. € | 292 tis. € | 281 tis. € | 279 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 296 tis. € | 292 tis. € | 281 tis. € | 273 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 2 035 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 4 000 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 125 tis. € | 48 tis. € | 96 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 252 € | 76 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 50 tis. € | 33 tis. € | 84 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 142 € | 118 € | 1 137 € | 121 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 315 tis. € | 418 tis. € | 329 tis. € | 375 tis. € |
| Vlastné imanie | −5 288 € | −1 020 € | 2 511 € | 3 875 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −11 tis. € | −11 tis. € | −2 989 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | 4 268 € | 7 799 € | 1 364 € |
| Záväzky | 320 tis. € | 419 tis. € | 327 tis. € | 372 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 132 € | 184 € | 259 tis. € | 259 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 320 tis. € | 418 tis. € | 67 tis. € | 111 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 175 € | 478 € | 956 € | 1 512 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Štúrova 264/13, 03854 Krpeľany, Slovenská republika
Adresa Hollycroft Avenue 29, NW3 7QJ Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Adresa Solent road 65, NW6 1TY Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Adresa Štúrova 264/13, 03854 Krpeľany, Slovenská republika
Adresa Imperial Way, WD24 4JP Watford, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.