Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50570889・Čerešňová 2583/35, 94001 Nové Zámky・Založené 2016
Obrat 2025
29 tis. €
−20 %Zisk 2025
3 742 €
+99 %Aktíva
22 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+22 %Zadlženosť
7,6 %
−1,9 ppHrubá marža
19,9 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,0 %
+7,8 ppZisk / výnosy
ROA
16,9 %
+6,7 ppRentabilita aktív
ROE
18,2 %
+7,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,34
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 158 €
+87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
53,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 40 tis. € | 36 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 929 € | 5 054 € | 3 300 € | 5 732 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 40 tis. € | 36 tis. € | 29 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 471 € | 2 648 € | 1 879 € | 3 742 € |
| Daň z príjmov | 436 € | 467 € | 340 € | 416 € |
| Daň z príjmov splatná | 436 € | 467 € | 340 € | 416 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 600 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 600 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 236 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 438 € | 8 483 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 044 € | 9 162 € | 7 521 € | 10 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 4 767 € | 7 239 € | 9 887 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 471 € | 2 648 € | 1 879 € | 3 742 € |
| Záväzky | 3 080 € | 2 758 € | 1 760 € | 1 691 € |
| Dlhodobé záväzky | 17 € | 20 € | 23 € | 27 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 063 € | 2 738 € | 1 737 € | 1 664 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Čerešňová 2583/35, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Čerešňová 2583/35, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.