Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50582844・Kúpeľné 9, 900 21 Svätý Jur・Založené 2016
Obrat 2025
645 €
−77 %Zisk 2025
−35 €
−102 %Aktíva
12 tis. €
+2,5 %Vlastný kapitál
10 tis. €
−0,3 %Zadlženosť
10,0 %
+2,6 ppHrubá marža
65,7 %
−22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,4 %
−74 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
-0,3 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,12
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
305 €
−86 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
111,5 %
+96 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
−0,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-42,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 500 € | 3 395 € | 2 800 € | 630 € |
| Pridaná hodnota | 891 € | 592 € | 2 450 € | 414 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 500 € | 3 395 € | 2 800 € | 645 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 524 € | 202 € | 1 907 € | −35 € |
| Daň z príjmov | 82 € | 47 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 110 € | 9 081 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 110 € | 9 081 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 110 € | 9 081 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 110 € | 9 081 € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 395 € | 8 597 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 371 € | 2 895 € | 3 096 € | 5 004 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 524 € | 202 € | 1 907 € | −35 € |
| Záväzky | 715 € | 484 € | 838 € | 1 157 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 715 € | 484 € | 825 € | 1 149 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 13 € | 8 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
53 registrovaných činností
Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Tbiliská 5, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Tbiliská 5, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.