Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50592017・Topoľová 1634/3, 92901 Dunajská Streda・Založené 2016
Obrat 2025
840 tis. €
+163 %Zisk 2025
2 702 €
−57 %Aktíva
651 tis. €
+277 %Vlastný kapitál
−82 tis. €
−369 %Zadlženosť
112,6 %
+30 ppHrubá marža
26,1 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
−1,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
-3,3 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
+77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 542 €
+3,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
58,7 %
+59 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−296 tis. €
−372 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
48,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 227 tis. € | 250 tis. € | 312 tis. € | 795 tis. € |
| Pridaná hodnota | 76 tis. € | 69 tis. € | 77 tis. € | 207 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 243 tis. € | 250 tis. € | 319 tis. € | 840 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −32 tis. € | 566 € | 6 351 € | 2 702 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 121 tis. € | 167 tis. € | 173 tis. € | 651 tis. € |
| Neobežný majetok | 94 tis. € | 143 tis. € | 143 tis. € | 262 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 94 tis. € | 143 tis. € | 143 tis. € | 262 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 389 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 12 tis. € | 21 tis. € | 326 tis. € |
| Finančné účty | 9 313 € | 13 tis. € | 8 523 € | 62 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 121 tis. € | 167 tis. € | 173 tis. € | 651 tis. € |
| Vlastné imanie | −106 tis. € | 24 tis. € | 31 tis. € | −82 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −80 tis. € | −12 tis. € | −12 tis. € | −91 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −32 tis. € | 566 € | 6 351 € | 2 702 € |
| Záväzky | 228 tis. € | 143 tis. € | 142 tis. € | 733 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 80 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | 1 721 € |
| Krátkodobé záväzky | 117 tis. € | 86 tis. € | 92 tis. € | 685 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 300 € | 7 649 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Topoľová 1634/3, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Bercsényi utca 21/B, 1117 Budapešť, Maďarsko
Adresa Bercsényi utca 21/B, 1117 Budapešť, Maďarsko
Adresa Topoľová 1634/3, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Topoľová 1634/3, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Bercsényi utca 21/B, 1117 Budapešť, Maďarsko
Adresa Bercsényi utca 21/B, 1117 Budapešť, Maďarsko
Zapísané v OR SR
DREVEX - Tomanovics Juraj, s.r.o.
Topoľová 1634/3, 92901 Dunajská Streda
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.