Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50601113・Račianska 184, 83154 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2016
Obrat 2025
6,14 mil. €
+0,5 %Zisk 2025
49 tis. €
−83 %Aktíva
4,24 mil. €
+15 %Vlastný kapitál
2,05 mil. €
+29 %Zadlženosť
51,8 %
−5,5 ppHrubá marža
-5,6 %
−8,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
−3,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,2 %
−6,5 ppRentabilita aktív
ROE
2,4 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,78
−0,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
73 tis. €
−80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,5 %
+8,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,27 mil. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,55 mil. € | 5,05 mil. € | 5,03 mil. € | 4,94 mil. € |
| Pridaná hodnota | −128 tis. € | −57 tis. € | 132 tis. € | −277 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,48 mil. € | 5,86 mil. € | 6,11 mil. € | 6,14 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 296 tis. € | 177 tis. € | 283 tis. € | 49 tis. € |
| Daň z príjmov | 78 tis. € | 48 tis. € | 88 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3,09 mil. € | 3,14 mil. € | 3,7 mil. € | 4,24 mil. € |
| Neobežný majetok | 765 tis. € | 1,01 mil. € | 1,13 mil. € | 1,33 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 765 tis. € | 1,01 mil. € | 1,13 mil. € | 1,33 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,32 mil. € | 2,13 mil. € | 2,57 mil. € | 2,91 mil. € |
| Zásoby | 1,42 mil. € | 1,64 mil. € | 1,81 mil. € | 1,89 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 679 tis. € | 416 tis. € | 455 tis. € | 924 tis. € |
| Finančné účty | 220 tis. € | 74 tis. € | 307 tis. € | 97 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3,09 mil. € | 3,14 mil. € | 3,7 mil. € | 4,24 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,12 mil. € | 1,29 mil. € | 1,58 mil. € | 2,05 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 10 tis. € | 20 tis. € |
| HV minulých rokov | 817 tis. € | 1,11 mil. € | 1,29 mil. € | 1,57 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 296 tis. € | 177 tis. € | 283 tis. € | 49 tis. € |
| Záväzky | 1,97 mil. € | 1,84 mil. € | 2,12 mil. € | 2,2 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 511 tis. € | 808 tis. € | 676 tis. € | 558 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,45 mil. € | 1,04 mil. € | 1,44 mil. € | 1,64 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 12 tis. € | 1 552 € | 6 258 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Popolná 9117/51, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Popolná 51, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Kuzmányho 827/3, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Popolná 51, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Obrancov mieru 50, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Popolná 51, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Obrancov mieru 50, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Popolná 51, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Obrancov mieru 50, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Popolná 51, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Kuzmányho 827/3, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Tech Moto s.r.o.
Račianska 184, 83154 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.