Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

CK LOLA Tours s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 50601261・Hollého 59/30, 92001 Hlohovec・Založené 2016

Aktívna

Obrat 2025

16 tis. €

−20 %
IČO
50601261
DIČ
2120390404
IČ DPH
SK2120390404, podľa §7a, registrácia od utorok 26. júla 2022
Sídlo
CK LOLA Tours s.r.o.Hollého 59/30 92001 Hlohovec
Dátum vzniku
utorok 29. novembra 2016
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/38802/T

Zisk 2025

2 656 €

+158 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

18 tis. €

+18 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

6 957 €

+62 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

60,3 %

−11 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

65,0 %

+35 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+158 %
−381 €1 043 €6 343 €7 506 €−2 838 €−216 €−182 €−7 431 €−4 541 €2 656 €20162017201820192020202120222023202420252016−381 €20171 043 €20186 343 €20197 506 €2020−2 838 €2021−216 €2022−182 €2023−7 431 €2024−4 541 €20252 656 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−20 %
0 €38 tis. €63 tis. €73 tis. €11 tis. €0 €26 tis. €24 tis. €19 tis. €16 tis. €201620172018201920202021202220232024202520160 €201738 tis. €201863 tis. €201973 tis. €202011 tis. €20210 €202226 tis. €202324 tis. €202419 tis. €202516 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €480 €1 686 €2 011 €0 €0 €0 €0 €340 €340 €2016201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 20160 €Daň celkom · 2017480 €Daň celkom · 20181 686 €Daň celkom · 20192 011 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 20220 €Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 2024340 €Daň celkom · 2025340 €Splatná daň · 2017480 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

17,1 %

+40 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

17,1 %

+41 pp

Zisk / tržby

ROA

15,1 %

+46 pp

Rentabilita aktív

ROE

38,2 %

+144 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

20,7 %

+40 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

65,0 %

+35 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

2 996 €

+171 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,3 %

+19 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201639 tis. €201763 tis. €201873 tis. €201911 tis. €20204 848 €202127 tis. €202224 tis. €202319 tis. €202416 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru26 tis. €24 tis. €19 tis. €16 tis. €
Pridaná hodnota−281 €−1 085 €5 844 €10 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti27 tis. €24 tis. €19 tis. €16 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−182 €−7 431 €−4 541 €2 656 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady307 €5 671 €6 129 €5 870 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok18 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie6 957 €
  • Záväzky11 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom40 tis. €26 tis. €15 tis. €18 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok40 tis. €26 tis. €15 tis. €18 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 000 €1 000 €1 000 €1 000 €
Finančné účty35 tis. €25 tis. €14 tis. €17 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky40 tis. €26 tis. €15 tis. €18 tis. €
Vlastné imanie16 tis. €8 843 €4 301 €6 957 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov11 tis. €11 tis. €3 342 €−1 199 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−182 €−7 431 €−4 541 €2 656 €
Záväzky23 tis. €17 tis. €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky9 118 €9 569 €9 951 €11 tis. €
Bankové úvery dlhodobé14 tis. €7 416 €552 €−9 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Počet zmlúv1
Celková suma22 250 €
Počet protistrán1
Posledná zmluvautorok 18. októbra 2022

Najväčší partneri

Zobraziť všetky

Najnovšie zmluvy

Zobraziť všetky

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Predmet podnikania

15 registrovaných činností

  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od streda 27. novembra 2024
  • Administratívne službyPlatné od utorok 29. novembra 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 29. novembra 2016
  • Informačná činnosťPlatné od utorok 29. novembra 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 29. novembra 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 29. novembra 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 29. novembra 2016
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 29. novembra 2016
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiPlatné od utorok 29. novembra 2016
  • Prevádzka malých plavidielPlatné od utorok 29. novembra 2016

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 29. novembra 2016

    Adresa Hollého 59/30, 92001 Hlohovec, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 29. novembra 2016

    Adresa Hollého 59/30, 92001 Hlohovec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/38802/T
Hlavná činnosť
Činnosti cestovných kancelárií
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
CK LOLA Tours s.r.o.

Sídlo spoločnosti

CK LOLA Tours s.r.o.

Hollého 59/30, 92001 Hlohovec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.