Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50620169・Pračanská 51, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory・Založené 2016
Obrat 2025
39 tis. €
+29 %Zisk 2025
3 370 €
+388 %Aktíva
38 tis. €
+9,5 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+10 %Zadlženosť
7,1 %
−0,8 ppHrubá marža
43,4 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,6 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
8,8 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
9,4 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,57
+26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 710 €
+548 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,2 %
+50 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 32 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 32 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 106 € | 2 177 € | −1 169 € | 3 370 € |
| Daň z príjmov | 231 € | 384 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 37 tis. € | 35 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 365 € | 1 003 € | 640 € | 277 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 365 € | 1 003 € | 640 € | 277 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 246 € | 38 € | 34 € | 19 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 035 € | 866 € | 4 350 € | 1 404 € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 37 tis. € | 35 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 25 tis. € | 26 tis. € | 28 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 106 € | 2 177 € | −1 169 € | 3 370 € |
| Záväzky | 1 801 € | 3 209 € | 2 778 € | 2 734 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 801 € | 3 121 € | 2 778 € | 2 448 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 88 € | 0 € | 286 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Pračanská 51, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Pračanská 51, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
FLOW PRESS Hydraulik, s.r.o.
Pračanská 51, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.