Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50635697・Moyzesová 472/3, 95801 Partizánske・Založené 2017
Obrat 2025
645 tis. €
+26 %Zisk 2025
22 tis. €
+185 %Aktíva
224 tis. €
−0,6 %Vlastný kapitál
30 tis. €
+266 %Zadlženosť
86,7 %
−9,7 ppHrubá marža
25,4 %
+3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,4 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
9,7 %
+6,3 ppRentabilita aktív
ROE
72,7 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,19
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+123 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+268 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 264 tis. € | 371 tis. € | 510 tis. € | 633 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 71 tis. € | 114 tis. € | 161 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 266 tis. € | 371 tis. € | 511 tis. € | 645 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −9 593 € | −4 957 € | 7 603 € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 75 tis. € | 134 tis. € | 225 tis. € | 224 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 403 € | 9 077 € | 42 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 403 € | 9 077 € | 42 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 70 tis. € | 125 tis. € | 183 tis. € | 188 tis. € |
| Zásoby | 62 tis. € | 113 tis. € | 151 tis. € | 158 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 303 € | 2 998 € | 4 007 € | 6 616 € |
| Finančné účty | 3 013 € | 9 212 € | 28 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 tis. € | 134 tis. € | 225 tis. € | 224 tis. € |
| Vlastné imanie | 345 € | 543 € | 8 147 € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 438 € | 0 € | −4 956 € | 2 646 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −9 593 € | −4 957 € | 7 603 € | 22 tis. € |
| Záväzky | 74 tis. € | 133 tis. € | 217 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 457 € | 336 € | 694 € | 665 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 86 tis. € | 175 tis. € | 157 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 53 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € |
| Rezervy | 1 369 € | 507 € | 807 € | 1 439 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Jilemnickeho 391/19, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Jilemnickeho 391/19, 95803 Partizánske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.