Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50655787・Klincová 35, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2025
170 tis. €
−46 %Zisk 2025
10 tis. €
−29 %Aktíva
117 tis. €
−1,5 %Vlastný kapitál
81 tis. €
+15 %Zadlženosť
30,6 %
−9,8 ppHrubá marža
21,9 %
+6,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
8,8 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
12,7 %
−7,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,26
+41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
−31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,2 %
−1,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
89 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 295 tis. € | 297 tis. € | 312 tis. € | 168 tis. € |
| Pridaná hodnota | 48 tis. € | 55 tis. € | 48 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 295 tis. € | 297 tis. € | 314 tis. € | 170 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 829 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 719 € | 4 054 € | 4 566 € | 2 956 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 121 tis. € | 118 tis. € | 119 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 8 118 € | 2 576 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 8 118 € | 2 576 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 107 tis. € | 110 tis. € | 116 tis. € | 117 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 48 tis. € | 48 tis. € | 76 tis. € | 81 tis. € |
| Finančné účty | 59 tis. € | 62 tis. € | 41 tis. € | 36 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 121 tis. € | 118 tis. € | 119 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 42 tis. € | 56 tis. € | 71 tis. € | 81 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 28 tis. € | 37 tis. € | 51 tis. € | 66 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 829 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| Záväzky | 79 tis. € | 62 tis. € | 48 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 214 € | 257 € | 304 € | 354 € |
| Krátkodobé záväzky | 48 tis. € | 41 tis. € | 38 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 31 tis. € | 19 tis. € | 9 248 € | 2 913 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Černyševského 5, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Černyševského 5, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
BLAD s.r.o.
Klincová 35, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.