Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50686089・Pšeničná 3, 900 27 Bernolákovo・Založené 2017
Obrat 2025
13 tis. €
−40 %Zisk 2025
−4 893 €
+7,3 %Aktíva
6 232 €
−54 %Vlastný kapitál
−35 tis. €
−16 %Zadlženosť
660,8 %
+339 ppHrubá marža
19,0 %
+9,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-36,8 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
-78,5 %
−40 ppRentabilita aktív
ROE
14,0 %
−3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,05
−62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 553 €
+7,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,5 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−33 tis. €
−9,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 524 € | 1 247 € | 2 148 € | 2 527 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 € | −5 974 € | −5 278 € | −4 893 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 717 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 6 232 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 13 tis. € | 8 857 € | 4 428 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 13 tis. € | 8 857 € | 4 428 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 717 € | 2 923 € | 4 685 € | 1 804 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 408 € | 1 645 € | 1 747 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 309 € | 1 278 € | 2 938 € | 1 804 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 13 € | 19 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 717 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 6 232 € |
| Vlastné imanie | −19 tis. € | −25 tis. € | −30 tis. € | −35 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −19 tis. € | −19 tis. € | −25 tis. € | −30 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 € | −5 974 € | −5 278 € | −4 893 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 11 tis. € | 8 613 € | 6 047 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Pšeničná 3, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Poludníková 3246/3, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Čsl. Parašutistov 9, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Pšeničná 3, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Poludníková 3246/3, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Čsl. Parašutistov 9, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Poludníková 3246/3, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.