Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50709062・Na križovatkách 16834/82, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2025
279 tis. €
+0,0 %Zisk 2025
2 786 €
+0,0 %Aktíva
148 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
90,3 %
Hrubá marža
16,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
Zisk / výnosy
ROA
1,9 %
Rentabilita aktív
ROE
19,4 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,84
+0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 706 €
+0,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
40,8 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 280 tis. € | 329 tis. € | 279 tis. € | 279 tis. € |
| Pridaná hodnota | 46 tis. € | 62 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 280 tis. € | 329 tis. € | 279 tis. € | 279 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 € | 2 337 € | 2 786 € | 2 786 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 793 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 98 tis. € | 149 tis. € | 148 tis. € | 148 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 36 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 36 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 98 tis. € | 113 tis. € | 112 tis. € | 112 tis. € |
| Zásoby | 85 tis. € | 110 tis. € | 110 tis. € | 110 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 383 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 972 € | 2 161 € | 1 946 € | 1 946 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 98 tis. € | 149 tis. € | 148 tis. € | 148 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 202 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 691 € | 3 678 € | 6 015 € | 6 015 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 € | 2 337 € | 2 786 € | 2 786 € |
| Záväzky | 88 tis. € | 137 tis. € | 134 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 88 tis. € | 137 tis. € | 134 tis. € | 134 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Partizánska cesta 1687/4, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Partizánska cesta 1687/4, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
FUREIN s.r.o.
Na križovatkách 16834/82, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.