Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50713469・Vlčie hrdlo 60, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2025
738 tis. €
−31 %Zisk 2025
13 tis. €
−66 %Aktíva
500 tis. €
−0,9 %Vlastný kapitál
180 tis. €
+7,5 %Zadlženosť
64,0 %
−2,8 ppHrubá marža
8,2 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
−4,9 ppRentabilita aktív
ROE
6,9 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,66
+206 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
+2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
359 tis. €
+127 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,19 mil. € | 1,18 mil. € | 1,05 mil. € | 724 tis. € |
| Pridaná hodnota | 92 tis. € | 133 tis. € | 130 tis. € | 59 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,22 mil. € | 1,21 mil. € | 1,06 mil. € | 738 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 618 € | 7 815 € | 9 935 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 618 € | 7 815 € | 9 935 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 589 tis. € | 578 tis. € | 505 tis. € | 500 tis. € |
| Neobežný majetok | 45 tis. € | 56 tis. € | 40 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 45 tis. € | 56 tis. € | 40 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 541 tis. € | 515 tis. € | 462 tis. € | 457 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 291 tis. € | 300 tis. € | 287 tis. € | 105 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 250 tis. € | 216 tis. € | 175 tis. € | 352 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 026 € | 6 789 € | 3 176 € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 589 tis. € | 578 tis. € | 505 tis. € | 500 tis. € |
| Vlastné imanie | 102 tis. € | 131 tis. € | 168 tis. € | 180 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 72 tis. € | 97 tis. € | 126 tis. € | 163 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € | 13 tis. € |
| Záväzky | 487 tis. € | 447 tis. € | 337 tis. € | 320 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 729 € | 374 € | 374 € | 486 € |
| Krátkodobé záväzky | 426 tis. € | 402 tis. € | 304 tis. € | 98 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 55 tis. € | 41 tis. € | 30 tis. € | 219 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 871 € | 2 872 € | 2 872 € | 2 872 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Orenburská 42, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Perecká 2997/35, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Bardoňovo 294, 94149 Bardoňovo, Slovenská republika
Adresa Orenburská 42, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Perecká 2997/35, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Perecká 2997/35, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Bardoňovo 294, 94149 Bardoňovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
F.T. Mont s.r.o.
Vlčie hrdlo 60, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.