Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50714783・Družby 1794/5, 955 01 Topoľčany・Založené 2017
Obrat 2024
136 tis. €
+67 %Zisk 2024
6 495 €
+382 %Aktíva
51 tis. €
+6,3 %Vlastný kapitál
9 191 €
+241 %Zadlženosť
82,0 %
−12 ppHrubá marža
8,0 %
−3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+7,6 ppZisk / výnosy
ROA
12,7 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
70,7 %
+156 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,20
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 455 €
+454 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,9 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 203 €
+779 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
107,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 67 tis. € | 78 tis. € | 81 tis. € | 133 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 8 470 € | 9 719 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 68 tis. € | 80 tis. € | 81 tis. € | 136 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 043 € | −2 538 € | −2 304 € | 6 495 € |
| Daň z príjmov | 365 € | 0 € | 201 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 66 tis. € | 48 tis. € | 51 tis. € |
| Neobežný majetok | 395 € | 0 € | 2 454 € | 1 679 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 395 € | 0 € | 2 454 € | 1 679 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 66 tis. € | 46 tis. € | 49 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 47 tis. € | 38 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 18 tis. € | 6 859 € | 20 tis. € |
| Finančné účty | 5 016 € | 818 € | 1 003 € | 5 914 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 66 tis. € | 48 tis. € | 51 tis. € |
| Vlastné imanie | −3 288 € | 2 462 € | 2 696 € | 9 191 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | 0 € | 0 € | −2 304 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 043 € | −2 538 € | −2 304 € | 6 495 € |
| Záväzky | 33 tis. € | 64 tis. € | 45 tis. € | 42 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 158 € | 184 € | 211 € | 211 € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 63 tis. € | 45 tis. € | 41 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 285 € | 285 € | 480 € | 480 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Družby 1794/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Družby 1794/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Oremburská 2320/13, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Družby 1794/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Družby 1794/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Družby 1794/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Družby 1794/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Oremburská 2320/13, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Oremburská 2320/13, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.