Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50725858・Povstania Českého Ľudu 7, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov・Založené 2017
Obrat 2025
1,84 mil. €
+76 %Zisk 2025
30 tis. €
+38 %Aktíva
1,19 mil. €
+192 %Vlastný kapitál
57 tis. €
+110 %Zadlženosť
95,2 %
+1,9 ppHrubá marža
16,5 %
−1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
−2,8 ppRentabilita aktív
ROE
52,4 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,28
−58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
40 tis. €
+55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,7 %
+9,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
217 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 753 tis. € | 989 tis. € | 990 tis. € | 1,84 mil. € |
| Pridaná hodnota | 105 tis. € | 192 tis. € | 178 tis. € | 303 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 756 tis. € | 992 tis. € | 1,05 mil. € | 1,84 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 9 421 € | 22 tis. € | 30 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 826 € | 4 478 € | 3 858 € | 9 800 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 9 800 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 558 tis. € | 234 tis. € | 409 tis. € | 1,19 mil. € |
| Neobežný majetok | 124 tis. € | 103 tis. € | 164 tis. € | 197 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 124 tis. € | 103 tis. € | 164 tis. € | 197 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 434 tis. € | 131 tis. € | 245 tis. € | 994 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 410 tis. € | 80 tis. € | 82 tis. € | 848 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 51 tis. € | 162 tis. € | 146 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 2 300 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 558 tis. € | 234 tis. € | 409 tis. € | 1,19 mil. € |
| Vlastné imanie | 49 tis. € | 62 tis. € | 27 tis. € | 57 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 47 tis. € | 0 € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 9 421 € | 22 tis. € | 30 tis. € |
| Záväzky | 509 tis. € | 172 tis. € | 382 tis. € | 1,14 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 100 tis. € | 71 tis. € | 124 tis. € | 165 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 362 tis. € | 56 tis. € | 79 tis. € | 777 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 31 tis. € | 145 tis. € | 152 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 47 tis. € | 8 340 € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 6 115 € | 8 960 € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Košická 18, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Šarišské Bohdanovce 335, 08205 Šarišské Bohdanovce, Slovenská republika
Adresa Vyšný Klátov 146, 04412 Vyšný Klátov, Slovenská republika
Adresa Povstania Českého Ľudu 7, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Košická 698/18, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Šarišské Bohdanovce 335, 08205 Šarišské Bohdanovce, Slovenská republika
Adresa Košická 18, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Vyšný Klátov 146, 04412 Vyšný Klátov, Slovenská republika
Adresa Povstania Českého Ľudu 7, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ZIBERI s.r.o.
Povstania Českého Ľudu 7, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.