Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

ELREsys, s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 50737724・Lietavská Svinná 92, 01311 Lietavská Svinná-Babkov・Založené 2017

Aktívna

Obrat 2025

218 tis. €

+16 %
IČO
50737724
DIČ
2120450508
IČ DPH
SK2120450508, podľa §4, registrácia od piatok 17. marca 2017
Sídlo
ELREsys, s.r.o.Lietavská Svinná 92 01311 Lietavská Svinná-Babkov
Dátum vzniku
štvrtok 23. februára 2017
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/67228/L

Zisk 2025

3 384 €

+32 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

122 tis. €

+41 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

17 tis. €

+26 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

86,4 %

+1,7 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

2,1 %

−6,6 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+32 %
1 397 €−212 €−233 €1 337 €1 075 €896 €1 356 €2 569 €3 384 €20172018201920202021202220232024202520171 397 €2018−212 €2019−233 €20201 337 €20211 075 €2022896 €20231 356 €20242 569 €20253 384 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

+9,1 %
65 tis. €65 tis. €106 tis. €107 tis. €107 tis. €137 tis. €223 tis. €188 tis. €206 tis. €201720182019202020212022202320242025201765 tis. €201865 tis. €2019106 tis. €2020107 tis. €2021107 tis. €2022137 tis. €2023223 tis. €2024188 tis. €2025206 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

385 €46 €106 €478 €452 €458 €622 €977 €1 215 €201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 2017385 €Daň celkom · 201846 €Daň celkom · 2019106 €Daň celkom · 2020478 €Daň celkom · 2021452 €Daň celkom · 2022458 €Daň celkom · 2023622 €Daň celkom · 2024977 €Daň celkom · 20251 215 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,5 %

+0,2 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

1,6 %

+0,3 pp

Zisk / tržby

ROA

2,8 %

−0,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

20,4 %

+0,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

1,6 %

+0,2 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

1,9 %

−6,8 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

4 599 €

+30 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

26,4 %

−1,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

65 tis. €201765 tis. €2018106 tis. €2019107 tis. €2020107 tis. €2021139 tis. €2022227 tis. €2023188 tis. €2024218 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru137 tis. €223 tis. €188 tis. €206 tis. €
Pridaná hodnota42 tis. €11 tis. €16 tis. €4 206 €
Výnosy z hospodárskej činnosti139 tis. €227 tis. €188 tis. €218 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení896 €1 356 €2 569 €3 384 €
Daň z príjmov458 €622 €977 €1 215 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady29 tis. €6 263 €12 tis. €432 €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok53 tis. €
  • Obežný majetok69 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie17 tis. €
  • Záväzky105 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom68 tis. €84 tis. €86 tis. €122 tis. €
Neobežný majetok4 114 €0 €0 €53 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok4 114 €0 €0 €53 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok64 tis. €84 tis. €86 tis. €69 tis. €
Zásoby19 tis. €4 475 €6 964 €2 026 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky13 tis. €37 tis. €14 tis. €18 tis. €
Finančné účty32 tis. €42 tis. €66 tis. €49 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky68 tis. €84 tis. €86 tis. €122 tis. €
Vlastné imanie9 260 €11 tis. €13 tis. €17 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov2 864 €3 759 €5 115 €7 684 €
HV za účtovné obdobie po zdanení896 €1 356 €2 569 €3 384 €
Záväzky59 tis. €73 tis. €73 tis. €105 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky59 tis. €73 tis. €73 tis. €105 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0526Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie880,56 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Počet zmlúv4
Celková suma8 253,3 €
Počet protistrán2
Posledná zmluvapondelok 7. septembra 2026

Najväčší partneri

Zobraziť všetky

Najnovšie zmluvy

Zobraziť všetky

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 23. februára 2017
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokPlatné od štvrtok 23. februára 2017
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte na chránenom mieste alebo v ich okolíPlatné od štvrtok 23. februára 2017

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 23. februára 2017

    Adresa Lietavská Svinná 92, 01311 Lietavská Svinná-Babkov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 15. októbra 2022

    Adresa Lietavská Svinná 92, 01311 Lietavská Svinná-Babkov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Miloš BarčiakUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 23. februára 2017 – piatok 14. októbra 2022

    Adresa Lietavská Svinná 92, 01311 Lietavská Svinná-Babkov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/67228/L
Hlavná činnosť
Výroba ostatných elektrických zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ELREsys, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ELREsys, s.r.o.

Lietavská Svinná 92, 01311 Lietavská Svinná-Babkov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.