Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50740733・Učiteľská 12952/30, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2017
Obrat 2025
143 tis. €
+5,7 %Zisk 2025
3 823 €
−58 %Aktíva
89 tis. €
+283 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+23 %Zadlženosť
77,3 %
+48 ppHrubá marža
14,3 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
−4,0 ppZisk / výnosy
ROA
4,3 %
−35 ppRentabilita aktív
ROE
19,0 %
−37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,14
−64 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 354 €
−55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,6 %
+5,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 729 €
−33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 41 tis. € | 35 tis. € | 136 tis. € | 143 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 720 € | 2 874 € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 41 tis. € | 35 tis. € | 136 tis. € | 143 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 702 € | 562 € | 9 100 € | 3 823 € |
| Daň z príjmov | 158 € | 119 € | 2 687 € | 1 531 € |
| Daň z príjmov splatná | 158 € | 119 € | 2 687 € | 1 531 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 11 tis. € | 23 tis. € | 89 tis. € |
| Neobežný majetok | 210 € | 0 € | 1 641 € | 1 203 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 210 € | 0 € | 1 641 € | 1 203 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 11 tis. € | 21 tis. € | 78 tis. € |
| Zásoby | 2 950 € | 1 361 € | 0 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 348 € | 785 € | 9 066 € | 6 052 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 427 € | 8 619 € | 12 tis. € | 57 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 184 € | 0 € | 64 € | 9 209 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 23 tis. € | 89 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 653 € | 7 214 € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −3 928 € | −3 227 € | −2 665 € | 6 435 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 702 € | 562 € | 9 100 € | 3 823 € |
| Záväzky | 4 466 € | 3 551 € | 6 801 € | 68 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 € | 4 € | 4 € | 4 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 331 € | 3 547 € | 6 797 € | 68 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 131 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Čakany 166, 93040 Čakany, Slovenská republika
Adresa Mierová 291/27, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Čakany 166, 93040 Čakany, Slovenská republika
Adresa Čakany 166, 93040 Čakany, Slovenská republika
Adresa Mierová 291/27, 90044 Tomášov, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 3040/34, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Garden Deco s. r. o.
Učiteľská 12952/30, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.