Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50744143・Slanská 958, 09303 Vranov nad Topľou・Založené 2017
Obrat 2025
410 tis. €
−1,2 %Zisk 2025
129 tis. €
−7,4 %Aktíva
173 tis. €
−1,6 %Vlastný kapitál
135 tis. €
−7,1 %Zadlženosť
22,0 %
+4,7 ppHrubá marža
76,2 %
−1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,5 %
−2,1 ppZisk / výnosy
ROA
74,8 %
−4,7 ppRentabilita aktív
ROE
95,9 %
−0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,64
−4,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
164 tis. €
−7,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
140 tis. €
−1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 380 tis. € | 414 tis. € | 415 tis. € | 410 tis. € |
| Pridaná hodnota | 303 tis. € | 323 tis. € | 321 tis. € | 312 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 380 tis. € | 414 tis. € | 415 tis. € | 410 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 144 tis. € | 142 tis. € | 139 tis. € | 129 tis. € |
| Daň z príjmov | 38 tis. € | 38 tis. € | 37 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 215 tis. € | 184 tis. € | 175 tis. € | 173 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 375 € | 5 842 € | 4 308 € | 2 775 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 375 € | 5 842 € | 4 308 € | 2 775 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 208 tis. € | 178 tis. € | 171 tis. € | 170 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 54 tis. € | 94 tis. € | 82 tis. € | 77 tis. € |
| Finančné účty | 154 tis. € | 84 tis. € | 89 tis. € | 93 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 215 tis. € | 184 tis. € | 175 tis. € | 173 tis. € |
| Vlastné imanie | 149 tis. € | 148 tis. € | 145 tis. € | 135 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 144 tis. € | 142 tis. € | 139 tis. € | 129 tis. € |
| Záväzky | 66 tis. € | 36 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 17 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 43 tis. € | 18 tis. € | 1 370 € | 7 884 € |
| Rezervy | 2 192 € | 851 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Slanská 958, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Slanská 958, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Slanská 958, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Slanská 958, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.