Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50744976・Sadová 118, 05986 Nová Lesná・Založené 2017
Obrat 2025
1,99 mil. €
+78 %Zisk 2025
50 tis. €
+11 %Aktíva
866 tis. €
−4,8 %Vlastný kapitál
201 tis. €
+33 %Zadlženosť
76,8 %
−6,6 ppHrubá marža
14,4 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
−1,5 ppZisk / výnosy
ROA
5,7 %
+0,8 ppRentabilita aktív
ROE
24,7 %
−4,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,44
+83 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
64 tis. €
+9,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
−1,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
326 tis. €
+167 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
69,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 891 tis. € | 903 tis. € | 1,11 mil. € | 1,99 mil. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 184 tis. € | 334 tis. € | 287 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 953 tis. € | 903 tis. € | 1,12 mil. € | 1,99 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 47 tis. € | 45 tis. € | 50 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 851 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 542 tis. € | 894 tis. € | 909 tis. € | 866 tis. € |
| Neobežný majetok | 337 tis. € | 550 tis. € | 415 tis. € | 312 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 337 tis. € | 550 tis. € | 415 tis. € | 312 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 206 tis. € | 344 tis. € | 494 tis. € | 553 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 49 tis. € | 125 tis. € | 214 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −68 tis. € | 247 tis. € | 346 tis. € | 296 tis. € |
| Finančné účty | 274 tis. € | 48 tis. € | 23 tis. € | 43 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 542 tis. € | 894 tis. € | 909 tis. € | 866 tis. € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 107 tis. € | 151 tis. € | 201 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 23 tis. € | 55 tis. € | 102 tis. € | 146 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 47 tis. € | 45 tis. € | 50 tis. € |
| Záväzky | 482 tis. € | 788 tis. € | 758 tis. € | 665 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 127 tis. € | 258 tis. € | 208 tis. € | 312 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 356 tis. € | 509 tis. € | 372 tis. € | 227 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 114 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | −362 € | 21 tis. € | 178 tis. € | 12 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Nová Lesná 118, 05986 Nová Lesná, Slovenská republika
Adresa Nová Lesná 118, 05986 Nová Lesná, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 2681/35, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Nová Lesná 118, 05986 Nová Lesná, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 2681/35, 05801 Poprad, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.