Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50746901・Podlužany 272, 956 52 Podlužany・Založené 2017
Obrat 2025
425 tis. €
−33 %Zisk 2025
15 tis. €
−49 %Aktíva
195 tis. €
+135 %Vlastný kapitál
68 tis. €
+93 %Zadlženosť
65,1 %
+7,6 ppHrubá marža
18,3 %
+4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
7,9 %
−29 ppRentabilita aktív
ROE
22,6 %
−63 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,46
+2,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
53 tis. €
+169 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
63,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 331 tis. € | 591 tis. € | 638 tis. € | 425 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 55 tis. € | 89 tis. € | 78 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 331 tis. € | 591 tis. € | 638 tis. € | 425 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 313 € | 17 tis. € | 30 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 210 € | 4 601 € | 8 067 € | 4 098 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 210 € | 4 601 € | 8 067 € | 4 098 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 89 tis. € | 83 tis. € | 195 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 26 tis. € | 89 tis. € | 68 tis. € | 170 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 138 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 362 € | 15 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 74 tis. € | 68 tis. € | 32 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 89 tis. € | 83 tis. € | 195 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 22 tis. € | 35 tis. € | 68 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 313 € | 17 tis. € | 30 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 13 tis. € | 67 tis. € | 48 tis. € | 127 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 67 tis. € | 48 tis. € | 117 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Podlužany 272, 95652 Podlužany, Slovenská republika
Adresa Podlužany 272, 95652 Podlužany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.