Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Prevention Clinic s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 50799436Ondavská 346/7, 82108 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2017

Obrat 2024

0

−100 %
IČO
50799436
DIČ
2120491439
IČ DPH
Sídlo
Prevention Clinic s.r.o.Ondavská 346/7 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
streda 12. apríla 2017
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/118965/B

Zisk 2024

0 €

+100 %

Aktíva

0 €

−100 %

Vlastný kapitál

0 €

+100 %

Zadlženosť

Nezverejnené

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+100 %
−6 364 €−89 €7 746 €−3 571 €4 811 €−33 tis. €−1 864 €0 €20172018201920202021202220232024

Tržby

−100 %
14 tis. €16 tis. €22 tis. €18 tis. €17 tis. €42 tis. €17 tis. €0 €20172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Zisk pred zdanením

0 €

+100 %

Zisk + daň z príjmov

Čistý pracovný kapitál

0 €

+100 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

2,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

0 €

+100 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Dlhodobý dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery

Krátkodobý dlh

0 €

Bežné bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý cash flow

−22 tis. €

−6 136 %

Zmena stavu finančných účtov oproti predchádzajúcemu roku

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

14 tis. €201716 tis. €201822 tis. €201918 tis. €202017 tis. €202142 tis. €202217 tis. €20230 €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru17 tis. €42 tis. €17 tis. €0 €
Pridaná hodnota10 tis. €36 tis. €4 461 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti17 tis. €42 tis. €17 tis. €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 811 €−33 tis. €−1 864 €0 €
Daň z príjmov129 €0 €0 €0 €
Daň z príjmov splatná129 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie0 €
  • Záväzky0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom26 tis. €23 tis. €23 tis. €0 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok26 tis. €23 tis. €23 tis. €0 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky223 €223 €223 €0 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Finančné účty25 tis. €23 tis. €22 tis. €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky26 tis. €23 tis. €23 tis. €0 €
Vlastné imanie7 531 €−26 tis. €−27 tis. €0 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €0 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €
HV minulých rokov−2 280 €2 532 €−31 tis. €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 811 €−33 tis. €−1 864 €0 €
Záväzky18 tis. €49 tis. €50 tis. €0 €
Dlhodobé záväzky169 €474 €494 €0 €
Krátkodobé záväzky18 tis. €48 tis. €50 tis. €0 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €767 €0 €129 €0 €0 €0 €20172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPVýška dlhu8 712,91 €Áno
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu28 856,36 €Áno

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • administratívne službyPlatné od streda 12. apríla 2017
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 12. apríla 2017
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 12. apríla 2017
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 12. apríla 2017
  • poskytovanie služieb osobného charakteruPlatné od streda 12. apríla 2017
  • prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od streda 12. apríla 2017
  • reklamné a marketingové službyPlatné od streda 12. apríla 2017
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od streda 12. apríla 2017

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 29. apríla 2019

    Adresa Hronská 389/1, 93701 Želiezovce, Slovenská republika

  • Michal GarajZaniknuté
    Konateľstreda 12. decembra 2018 – pondelok 1. júla 2019

    Adresa Dúbravica 42, 97633 Dúbravica, Slovenská republika

  • Konateľstreda 12. apríla 2017 – štvrtok 31. januára 2019

    Adresa Raslavice 333, 94108 Raslavice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 12. apríla 2017

    Adresa Raslavice 333, 94108 Raslavice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/118965/B
Hlavná činnosť
Ostatné osobné služby i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 12. apríla 2017Zakladateľská listina zo dňa 10.03.2017.
Prevention Clinic s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Prevention Clinic s.r.o.

Ondavská 346/7, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.