Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50799479・Radzovce 627, 98558 Radzovce・Založené 2017
Obrat 2025
492 tis. €
+56 %Zisk 2025
94 tis. €
+81 %Aktíva
862 tis. €
+65 %Vlastný kapitál
316 tis. €
+42 %Zadlženosť
63,4 %
+5,9 ppHrubá marža
11,8 %
−5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,1 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
10,9 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
29,7 %
+6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,83
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
122 tis. €
+86 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,2 %
+1,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
228 tis. €
+86 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
73,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 100 tis. € | 94 tis. € | 169 tis. € | 267 tis. € |
| Pridaná hodnota | −39 tis. € | −33 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 181 tis. € | 224 tis. € | 315 tis. € | 492 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | 34 tis. € | 52 tis. € | 94 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 843 € | 9 173 € | 14 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 341 tis. € | 512 tis. € | 522 tis. € | 862 tis. € |
| Neobežný majetok | 51 tis. € | 182 tis. € | 169 tis. € | 360 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 51 tis. € | 182 tis. € | 169 tis. € | 360 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 290 tis. € | 329 tis. € | 352 tis. € | 502 tis. € |
| Zásoby | 5 077 € | 5 366 € | 11 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 202 tis. € | 282 tis. € | 296 tis. € | 441 tis. € |
| Finančné účty | 83 tis. € | 42 tis. € | 46 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 341 tis. € | 512 tis. € | 522 tis. € | 862 tis. € |
| Vlastné imanie | 136 tis. € | 170 tis. € | 222 tis. € | 316 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 105 tis. € | 131 tis. € | 165 tis. € | 216 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | 34 tis. € | 52 tis. € | 94 tis. € |
| Záväzky | 205 tis. € | 342 tis. € | 300 tis. € | 547 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 38 tis. € | 190 tis. € | 46 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 85 tis. € | 74 tis. € | 230 tis. € | 274 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 82 tis. € | 78 tis. € | 24 tis. € | 201 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Záhradnícka 46/A, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Ulica partizánska 1070/4, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Tuhár 134, 98512 Tuhár, Slovenská republika
Adresa Gorkého 1462/45, 98601 Fiľakovo, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 46/A, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Ulica partizánska 1070/4, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Tuhár 134, 98512 Tuhár, Slovenská republika
Adresa Gorkého 1462/45, 98601 Fiľakovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.