Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50811762・Bučinová 378/38, 97401 Malachov・Založené 2017
Obrat 2025
12 tis. €
−2,4 %Zisk 2025
−11 tis. €
−26 %Aktíva
228 tis. €
+2,8 %Vlastný kapitál
−61 tis. €
−22 %Zadlženosť
126,8 %
+4,2 ppHrubá marža
-8,0 %
−34 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-94,2 %
−21 ppZisk / výnosy
ROA
-4,8 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
18,1 %
+0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
+54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−11 tis. €
−27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,2 %
+0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−282 tis. €
−5,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −5 598 € | 5 153 € | 3 162 € | −939 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −17 tis. € | −5 455 € | −8 750 € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 239 tis. € | 229 tis. € | 221 tis. € | 228 tis. € |
| Neobežný majetok | 231 tis. € | 227 tis. € | 217 tis. € | 221 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 231 tis. € | 227 tis. € | 217 tis. € | 221 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 103 € | 2 351 € | 4 113 € | 6 720 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 871 € | 592 € | 160 € | 2 573 € |
| Finančné účty | 1 232 € | 1 759 € | 3 953 € | 4 147 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 239 tis. € | 229 tis. € | 221 tis. € | 228 tis. € |
| Vlastné imanie | −36 tis. € | −41 tis. € | −50 tis. € | −61 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −23 tis. € | −41 tis. € | −46 tis. € | −55 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −17 tis. € | −5 455 € | −8 750 € | −11 tis. € |
| Záväzky | 275 tis. € | 270 tis. € | 271 tis. € | 288 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 275 tis. € | 270 tis. € | 271 tis. € | 288 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | −524 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Bučinová 378/38, 97401 Malachov, Slovenská republika
Adresa Sielnica 331, 96231 Sielnica, Slovenská republika
Adresa Bučinová 378/38, 97401 Malachov, Slovenská republika
Adresa Lazovná 1487/56, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.