Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50811771・Mičurinova 13033/21A, 080 01 Prešov・Založené 2017
Obrat 2025
1,2 mil. €
+38 %Zisk 2025
258 tis. €
+30 %Aktíva
399 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
264 tis. €
+7,6 %Zadlženosť
33,9 %
+1,6 ppHrubá marža
32,1 %
−2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,6 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
64,7 %
+9,7 ppRentabilita aktív
ROE
98,0 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,00
−3,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
327 tis. €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
266 tis. €
+8,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 533 tis. € | 601 tis. € | 867 tis. € | 1,2 mil. € |
| Pridaná hodnota | 194 tis. € | 218 tis. € | 298 tis. € | 384 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 533 tis. € | 601 tis. € | 867 tis. € | 1,2 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 125 tis. € | 147 tis. € | 199 tis. € | 258 tis. € |
| Daň z príjmov | 33 tis. € | 39 tis. € | 53 tis. € | 69 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 202 tis. € | 243 tis. € | 362 tis. € | 399 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 202 tis. € | 243 tis. € | 362 tis. € | 399 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 5 850 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 66 tis. € | 72 tis. € | 79 tis. € | 107 tis. € |
| Finančné účty | 137 tis. € | 164 tis. € | 283 tis. € | 292 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 202 tis. € | 243 tis. € | 362 tis. € | 399 tis. € |
| Vlastné imanie | 175 tis. € | 196 tis. € | 245 tis. € | 264 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 44 tis. € | 44 tis. € | 40 tis. € | −163 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 125 tis. € | 147 tis. € | 199 tis. € | 258 tis. € |
| Záväzky | 28 tis. € | 47 tis. € | 117 tis. € | 135 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 28 tis. € | 47 tis. € | 117 tis. € | 133 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 2 125 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Mičurinova 13033/21A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mičurinova 13033/21A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Sihoť 2467/33, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Sihoť 2467/33, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Mičurinova 13033/21A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mičurinova 13033/21A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Sihoť 2467/33, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Sihoť 2467/33, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Sihoť 2467/33, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.