Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50816195・Klincová 37, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2023
0 €
Zisk 2023
−495 €
+49 %Aktíva
267 €
−22 %Vlastný kapitál
−402 €
−537 %Zadlženosť
250,6 %
+177 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-185,4 %
+101 ppRentabilita aktív
ROE
123,1 %
+1 188 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,40
−71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−495 €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−402 €
−537 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-42,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 269 € | −1 121 € | −890 € | −400 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 353 € | −1 205 € | −980 € | −495 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 054 € | 4 079 € | 342 € | 267 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 054 € | 4 079 € | 342 € | 267 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 75 € | 75 € | 75 € | 116 € |
| Finančné účty | 3 979 € | 4 004 € | 267 € | 151 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 054 € | 4 079 € | 342 € | 267 € |
| Vlastné imanie | 2 277 € | 1 072 € | 92 € | −402 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 427 € | −2 780 € | −3 985 € | −4 964 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 353 € | −1 205 € | −980 € | −495 € |
| Záväzky | 1 777 € | 3 007 € | 250 € | 669 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 262 € | 2 492 € | 250 € | 669 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 515 € | 515 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Vážska 1, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Vážska 1, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Pro Krok s.r.o.
Klincová 37, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.