Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50828932・Hutnícka 2712/8, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2017
Obrat 2024
2 500 €
−12 %Zisk 2024
−102 €
−122 %Aktíva
11 tis. €
−0,7 %Vlastný kapitál
11 tis. €
−0,9 %Zadlženosť
4,7 %
+0,2 ppHrubá marža
27,9 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,1 %
−20 ppZisk / výnosy
ROA
-0,9 %
−4,9 ppRentabilita aktív
ROE
-0,9 %
−5,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,51
−10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
238 €
−62 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
142,9 %
+117 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
−1,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 305 € | 8 254 € | 2 850 € | 2 500 € |
| Pridaná hodnota | 1 562 € | 5 168 € | 1 153 € | 697 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 305 € | 8 254 € | 2 850 € | 2 500 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 390 € | 2 741 € | 457 € | −102 € |
| Daň z príjmov | 81 € | 474 € | 162 € | 340 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 110 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 500 € | 750 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 500 € | 750 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 610 € | 10 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 610 € | 10 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 110 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 953 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −437 € | −50 € | 5 176 € | 5 610 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 390 € | 2 741 € | 457 € | −102 € |
| Záväzky | 157 € | 541 € | 507 € | 527 € |
| Dlhodobé záväzky | 30 € | 30 € | 30 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 127 € | 511 € | 477 € | 527 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Kysucký Lieskovec 799, 02334 Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
Adresa Hutnícka 2712/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kysucký Lieskovec 799, 02334 Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
Adresa Hutnícka 2712/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hutnícka 2712/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kysucký Lieskovec 799, 02334 Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
Adresa Hutnícka 2712/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kysucký Lieskovec 799, 02334 Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
Adresa Hutnícka 2712/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.