Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50840835・Teplý Vrch 73, 98023 Teplý Vrch・Založené 2017
Obrat 2025
414 tis. €
−8,4 %Zisk 2025
22 tis. €
+50 %Aktíva
35 tis. €
−87 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+263 %Zadlženosť
40,8 %
−57 ppHrubá marža
51,5 %
+19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,2 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
62,4 %
+57 ppRentabilita aktív
ROE
105,4 %
−150 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,86
+653 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
+65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,1 %
+9,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
+106 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 166 tis. € | 305 tis. € | 356 tis. € | 414 tis. € |
| Pridaná hodnota | 75 tis. € | 124 tis. € | 115 tis. € | 213 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 179 tis. € | 306 tis. € | 452 tis. € | 414 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 180 € | −36 tis. € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 2 175 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 172 tis. € | 235 tis. € | 263 tis. € | 35 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 726 € | 9 726 € | 9 726 € | 9 726 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 726 € | 9 726 € | 9 726 € | 9 726 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 170 tis. € | 225 tis. € | 253 tis. € | 25 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 123 tis. € | 175 tis. € | 238 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 33 tis. € | 22 tis. € | 6 403 € | 4 110 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 29 tis. € | 8 014 € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 172 tis. € | 235 tis. € | 263 tis. € | 35 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | −31 tis. € | 5 679 € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | −14 tis. € | −6 115 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 180 € | −36 tis. € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 152 tis. € | 266 tis. € | 257 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 152 tis. € | 260 tis. € | 242 tis. € | 3 190 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Teplý Vrch 94, 98023 Teplý Vrch, Slovenská republika
Adresa Teplý Vrch 80, 98023 Teplý Vrch, Slovenská republika
Adresa Teplý Vrch 52, 98023 Teplý Vrch, Slovenská republika
Adresa Teplý Vrch 98, 98023 Teplý Vrch, Slovenská republika
Adresa Teplý Vrch 100, 98023 Teplý Vrch, Slovenská republika
Adresa Teplý Vrch 80, 98023 Teplý Vrch, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.