Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50843249・Májového povstania českého ľudu 3955/3D, 97703 Brezno・Založené 2017
Obrat 2025
6 204 €
−22 %Zisk 2025
333 €
+109 %Aktíva
9 900 €
+5,9 %Vlastný kapitál
9 043 €
+3,8 %Zadlženosť
8,7 %
+1,8 ppHrubá marža
48,0 %
+54 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,4 %
+51 ppZisk / výnosy
ROA
3,4 %
+42 ppRentabilita aktív
ROE
3,7 %
+45 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,20
+4,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
673 €
+121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
50,5 %
+61 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 195 €
+74 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 46 tis. € | 49 tis. € | 7 984 € | 6 200 € |
| Pridaná hodnota | 3 049 € | 15 tis. € | −476 € | 2 978 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 46 tis. € | 49 tis. € | 7 984 € | 6 204 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 780 € | 11 tis. € | −3 614 € | 333 € |
| Daň z príjmov | 118 € | 2 086 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 361 € | 16 tis. € | 9 350 € | 9 900 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 434 € | 6 444 € | 4 898 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 434 € | 6 444 € | 4 898 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 361 € | 14 tis. € | 2 906 € | 5 002 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 46 € | 4 624 € | 995 € | 2 550 € |
| Finančné účty | 2 315 € | 9 079 € | 1 911 € | 2 452 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 361 € | 16 tis. € | 9 350 € | 9 900 € |
| Vlastné imanie | 1 537 € | 12 tis. € | 8 711 € | 9 043 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 386 € | −3 644 € | 6 825 € | 3 210 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 780 € | 11 tis. € | −3 614 € | 333 € |
| Záväzky | 824 € | 3 811 € | 639 € | 857 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 704 € | 3 671 € | 489 € | 807 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 120 € | 140 € | 150 € | 50 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Májového povstania českého ľudu 3955/3D, 97703 Brezno, Slovenská republika
Adresa Májového povstania českého ľudu 3955/3D, 97703 Brezno, Slovenská republika
Adresa Májového povstania českého ľudu 3955/3D, 97703 Brezno, Slovenská republika
Adresa Májového povstania českého ľudu 3955/3D, 97703 Brezno, Slovenská republika
Adresa Májového povstania českého ľudu 3955/3D, 97703 Brezno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Do2day s. r. o.
Májového povstania českého ľudu 3955/3D, 97703 Brezno
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.