Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50855794・Líščie údolie 138, 84104 Bratislava・Založené 2017
Obrat 2024
57 tis. €
−4,6 %Zisk 2024
28 tis. €
−14 %Aktíva
186 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
184 tis. €
+18 %Zadlženosť
1,1 %
−4,2 ppHrubá marža
62,5 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,4 %
−5,4 ppZisk / výnosy
ROA
14,9 %
−4,7 ppRentabilita aktív
ROE
15,1 %
−5,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
89,45
+387 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
−20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
181 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 89 tis. € | 60 tis. € | 57 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 67 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 36 tis. € | 89 tis. € | 60 tis. € | 57 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 50 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 318 € | 13 tis. € | 8 657 € | 4 896 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 137 tis. € | 165 tis. € | 186 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 8 698 € | 5 528 € | 2 358 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 8 698 € | 5 528 € | 2 358 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 128 tis. € | 159 tis. € | 183 tis. € |
| Zásoby | 3 844 € | 3 844 € | 3 844 € | 3 844 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 25 tis. € | 90 tis. € | 120 tis. € | 146 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 198 € | 125 € | 135 € | 641 € |
| Finančné účty | 36 tis. € | 34 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 137 tis. € | 165 tis. € | 186 tis. € |
| Vlastné imanie | 74 tis. € | 124 tis. € | 156 tis. € | 184 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 50 tis. € | 69 tis. € | 119 tis. € | 151 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 50 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € |
| Záväzky | 3 318 € | 13 tis. € | 8 658 € | 2 051 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 318 € | 13 tis. € | 8 658 € | 2 051 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Líščie údolie 138, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Líščie údolie 138, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.