Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50880519・Kapušianske Kľačany 226, 079 01 Kapušianske Kľačany・Založené 2017
Obrat 2021
103 tis. €
−53 %Zisk 2021
−2 416 €
+14 %Aktíva
224 tis. €
+44 %Vlastný kapitál
11 tis. €
−18 %Zadlženosť
95,0 %
+3,8 ppHrubá marža
32,6 %
+30 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,3 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
-1,1 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
-21,6 %
−1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,43
−57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−120 €
−104 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1 913,3 %
−2 111 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−122 tis. €
−10 980 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-30,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 210 tis. € | 217 tis. € | 102 tis. € |
| Pridaná hodnota | −3 198 € | 19 tis. € | 6 040 € | 33 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 210 tis. € | 218 tis. € | 103 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 198 € | 15 tis. € | −2 800 € | −2 416 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 3 932 € | 5 668 € | 2 296 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 3 932 € | 5 668 € | 2 296 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 802 € | 169 tis. € | 155 tis. € | 224 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 10 tis. € | 15 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 10 tis. € | 15 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 802 € | 159 tis. € | 141 tis. € | 90 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 44 tis. € | 41 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 802 € | 115 tis. € | 99 tis. € | 72 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 802 € | 169 tis. € | 155 tis. € | 224 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 802 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −3 198 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 198 € | 15 tis. € | −2 800 € | −2 416 € |
| Záväzky | 0 € | 153 tis. € | 142 tis. € | 212 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 153 tis. € | 142 tis. € | 212 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kabalási út 38, 4531 Nyírpazony, Maďarsko
Adresa Centrum II 1814/7, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Centrum II 1814/7, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Centrum II 1814/7, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Centrum II 1814/7, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Kabalási út 38, 4531 Nyírpazony, Maďarsko
Adresa Kabalási út 38, 4531 Nyírpazony, Maďarsko
Adresa Centrum II 1814/7, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Kabalási út 38, 4531 Nyírpazony, Maďarsko
Adresa Centrum II 1814/7, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Kabalási út 38, 4531 Nyírpazony, Maďarsko
Adresa Centrum II 1814/7, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
JANAT - TREND s.r.o.
Kapušianske Kľačany 226, 079 01 Kapušianske Kľačany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.