Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50880888・Cementárenská 19, 90031 Stupava・Založené 2017
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−340 €
+0,0 %Aktíva
4 642 €
−6,8 %Vlastný kapitál
4 302 €
−7,3 %Zadlženosť
7,3 %
+0,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-7,3 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
-7,9 %
−0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,65
−6,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
4 302 €
−7,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−4 576 €
+6,9 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 854 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 152 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 854 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 47 € | 0 € | −340 € | −340 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 982 € | 4 982 € | 4 982 € | 4 642 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 982 € | 4 982 € | 4 982 € | 4 642 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 66 € | 66 € | 66 € | 66 € |
| Finančné účty | 4 916 € | 4 916 € | 4 916 € | 4 576 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 982 € | 4 982 € | 4 982 € | 4 642 € |
| Vlastné imanie | 4 982 € | 4 982 € | 4 642 € | 4 302 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −65 € | −18 € | −18 € | −358 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 47 € | 0 € | −340 € | −340 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Bratislava - mestská časť Devín 4464, 84104 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Jasovská 3069/2, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Strečnianska 3059/11, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bratislava - mestská časť Devín 4464, 84104 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika
Adresa Strečnianska 3059/11, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jasovská 3069/2, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Strečnianska 3059/11, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.