Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50914235・Ďumbierska 700/45, 949 01 Nitra・Založené 2017
Obrat 2025
49 tis. €
+2,1 %Zisk 2025
6 459 €
+76 %Aktíva
17 tis. €
−7,4 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+111 %Zadlženosť
29,5 %
−40 ppHrubá marža
17,0 %
+4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,1 %
+5,5 ppZisk / výnosy
ROA
37,1 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
52,6 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
50,65
+1 778 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 799 €
+69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,0 %
−3,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+49 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 42 tis. € | 48 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | −266 € | 1 174 € | 6 153 € | 8 407 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 46 tis. € | 48 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 € | 1 760 € | 3 678 € | 6 459 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 166 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 175 € | 16 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 949 € | 1 364 € | 779 € | 195 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 949 € | 1 364 € | 779 € | 195 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 226 € | 15 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | −71 € | −71 € | −71 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 881 € | 418 € | 6 874 € | 1 714 € |
| Finančné účty | 4 345 € | 14 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 175 € | 16 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 375 € | 2 134 € | 5 813 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 402 € | −7 402 € | −5 865 € | −2 188 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 € | 1 760 € | 3 678 € | 6 459 € |
| Záväzky | 6 800 € | 14 tis. € | 13 tis. € | 5 144 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 967 € | 422 € | 422 € | 422 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 105 € | 6 153 € | 6 684 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 5 922 € | 4 746 € | 3 668 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 728 € | 1 320 € | 1 142 € | 714 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Ďumbierska 700/45, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Jelenecká 179/144, 95101 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská republika
Adresa Ďumbierska 700/45, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Jelenecká 179/144, 95101 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Catering Service Nitra s. r. o.
Ďumbierska 700/45, 949 01 Nitra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.