Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50931563・Galvaniho 25/D, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2021
0 €
Zisk 2021
−1 523 €
+61 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
1 501 €
−50 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
1 491 €
−51 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
0,7 %
+0,7 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-101,5 %
+28 ppRentabilita aktív
ROE
-102,1 %
+28 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
-100,0 %
Zisk / (výnosy − zisk)
Zisk pred zdanením
−1 523 €
+61 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Bežná likvidita
150,10
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Likvidita 1. stupňa
0,10
Finančné účty / (krátkodobé záväzky + krátkodobé finančné výpomoci + bežné bankové úvery + časové rozlíšenie)
Likvidita 2. stupňa
150,10
(krátkodobé pohľadávky + finančné účty + časové rozlíšenie) / (krátkodobé záväzky + krátkodobé finančné výpomoci + bežné bankové úvery + časové rozlíšenie)
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 198 € | 2 034 € | −3 817 € | −1 439 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 49 € | 1 483 € | −3 915 € | −1 523 € |
| Daň z príjmov | 18 € | 421 € | 0 € | 0 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 569 € | 7 351 € | 3 014 € | 1 501 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 569 € | 7 351 € | 3 014 € | 1 501 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 000 € | 0 € | 0 € | 1 500 € |
| Finančné účty | 3 569 € | 7 351 € | 3 014 € | 1 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 569 € | 7 351 € | 3 014 € | 1 501 € |
| Vlastné imanie | 5 446 € | 6 930 € | 3 014 € | 1 491 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 397 € | 447 € | 1 929 € | −1 986 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 49 € | 1 483 € | −3 915 € | −1 523 € |
| Záväzky | 123 € | 421 € | 0 € | 10 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 123 € | 421 € | 0 € | 10 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
8 registrovaných činností
Adresa Stredná 592/20, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Galvaniho 16600/25D, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Stredná 592/20, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Stredná 592/20, 90028 Zálesie, Slovenská republika
3 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Register neeviduje spoločníkov tejto firmy ani jej účasť v iných firmách.
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
IIIX, s. r. o. „v likvidácii“
Galvaniho 25/D, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.