Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50936174・Diakovce 1129, 925 81 Diakovce・Založené 2017
Obrat 2024
25 tis. €
−88 %Zisk 2024
−62 tis. €
−41 %Aktíva
65 tis. €
−39 %Vlastný kapitál
−27 tis. €
−193 %Zadlženosť
142,1 %
+33 ppHrubá marža
-78,7 %
−81 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-246,3 %
−225 ppZisk / výnosy
ROA
-94,9 %
−54 ppRentabilita aktív
ROE
225,2 %
−242 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,85
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−61 tis. €
−41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,6 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
−50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
82,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 223 € | 603 tis. € | 208 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 930 € | 41 tis. € | 5 783 € | −18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 223 € | 603 tis. € | 208 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 130 € | 27 tis. € | −44 tis. € | −62 tis. € |
| Daň z príjmov | 205 € | 8 137 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 239 tis. € | 107 tis. € | 65 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 65 tis. € | 65 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 60 tis. € | 61 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 5 064 € | 3 960 € | 2 856 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 174 tis. € | 42 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 1 854 € | 70 tis. € | 10 tis. € | 5 993 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 550 € | 85 tis. € | 24 tis. € | 4 538 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 19 tis. € | 8 415 € | 24 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 239 tis. € | 107 tis. € | 65 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 696 € | 34 tis. € | −9 308 € | −27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 536 € | 1 610 € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 130 € | 27 tis. € | −44 tis. € | −62 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 205 tis. € | 116 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 38 tis. € | 30 tis. € | 27 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 205 € | 156 tis. € | 10 tis. € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 8 608 € | 6 400 € | 45 tis. € | 33 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 208 € | 3 578 € | 30 tis. € | 13 tis. € |
| Rezervy | 280 € | 0 € | 1 350 € | 185 € |
Vývoj daňových povinností
61 registrovaných činností
Adresa Diakovce 1129, 92581 Diakovce, Slovenská republika
Adresa Tehelná 2/A, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Diakovce 1129, 92581 Diakovce, Slovenská republika
Adresa Tehelná 2/A, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.