Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50946137・Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2017
Obrat 2025
20 tis. €
−41 %Zisk 2025
3 787 €
+14 %Aktíva
193 tis. €
−3,2 %Vlastný kapitál
182 tis. €
+2,1 %Zadlženosť
5,4 %
−4,9 ppHrubá marža
24,7 %
−7,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,2 %
+9,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,0 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
2,1 %
+0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
22,25
+111 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 208 €
+8,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
184 tis. €
+2,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 205 tis. € | 285 tis. € | 33 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 82 tis. € | 92 tis. € | 11 tis. € | 4 872 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 205 tis. € | 285 tis. € | 33 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 26 tis. € | 3 308 € | 3 787 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 7 685 € | 586 € | 421 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 182 tis. € | 198 tis. € | 199 tis. € | 193 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 182 tis. € | 198 tis. € | 199 tis. € | 193 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 98 tis. € | 107 tis. € | 114 tis. € | 159 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 35 tis. € | 14 tis. € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 64 tis. € | 56 tis. € | 71 tis. € | 6 739 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 182 tis. € | 198 tis. € | 199 tis. € | 193 tis. € |
| Vlastné imanie | 149 tis. € | 175 tis. € | 178 tis. € | 182 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 122 tis. € | 144 tis. € | 170 tis. € | 173 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 26 tis. € | 3 308 € | 3 787 € |
| Záväzky | 33 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 419 € | 1 646 € | 1 673 € | 1 673 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 8 652 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 7 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Zagorska ulica 12, 49243 Oroslavje, Chorvátska republika
Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Zagorska ulica 12, 49243 Oroslavje, Chorvátska republika
Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Oro-mont s.r.o.
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.