Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50957678・Námestie SNP 12, 97401 Banská Bystrica・Založené 2017
Obrat 2025
1,15 mil. €
+24 %Zisk 2025
91 tis. €
+207 %Aktíva
181 tis. €
+3,4 %Vlastný kapitál
−25 tis. €
+79 %Zadlženosť
113,7 %
−53 ppHrubá marža
43,7 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,9 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
50,3 %
+99 ppRentabilita aktív
ROE
-367,2 %
−440 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
+114 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
95 tis. €
+217 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
4,0 %
+8,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−105 tis. €
+54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
278,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 459 tis. € | 855 tis. € | 926 tis. € | 1,15 mil. € |
| Pridaná hodnota | 101 tis. € | 335 tis. € | 285 tis. € | 500 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 459 tis. € | 855 tis. € | 926 tis. € | 1,15 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −73 tis. € | 37 tis. € | −85 tis. € | 91 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 7 816 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 38 tis. € | 141 tis. € | 175 tis. € | 181 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 178 € | 78 tis. € | 114 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 178 € | 78 tis. € | 114 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 63 tis. € | 61 tis. € | 86 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 18 € | 50 € | 4 095 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 647 € | 6 510 € | 9 971 € | 7 125 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 56 tis. € | 51 tis. € | 75 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 3 448 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 38 tis. € | 141 tis. € | 175 tis. € | 181 tis. € |
| Vlastné imanie | −68 tis. € | −31 tis. € | −116 tis. € | −25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | −383 € | −73 tis. € | −36 tis. € | −121 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −73 tis. € | 37 tis. € | −85 tis. € | 91 tis. € |
| Záväzky | 106 tis. € | 172 tis. € | 291 tis. € | 206 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 603 € | 48 tis. € | 2 671 € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 105 tis. € | 124 tis. € | 288 tis. € | 191 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 7 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 28 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Horná Mičiná 118, 97401 Horná Mičiná, Slovenská republika
Adresa Horná Mičiná 118, 97401 Horná Mičiná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.