Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50969757・Príboj 552/62, 976 13 Slovenská Ľupča・Založené 2017
Obrat 2024
8 575 €
+820 %Zisk 2024
−11 tis. €
−12 %Aktíva
7 582 €
−47 %Vlastný kapitál
−20 tis. €
+53 %Zadlženosť
365,0 %
−36 ppHrubá marža
-28,4 %
+101 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-125,6 %
+906 ppZisk / výnosy
ROA
-142,1 %
−75 ppRentabilita aktív
ROE
53,6 %
+31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,20
+647 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
−8,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,3 %
−3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 016 €
+87 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
51,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 4 726 € | 932 € | 8 575 € |
| Pridaná hodnota | −3 540 € | −20 tis. € | −1 202 € | −2 432 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 4 726 € | 932 € | 8 575 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 962 € | −29 tis. € | −9 611 € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 52 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | 7 582 € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 6 302 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € | 6 302 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | −2 820 € | 1 058 € | 1 280 € |
| Zásoby | 17 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 163 € | 331 € | 508 € | 915 € |
| Finančné účty | 834 € | −3 151 € | 550 € | 365 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 52 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | 7 582 € |
| Vlastné imanie | −3 977 € | −33 tis. € | −43 tis. € | −20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 015 € | −8 978 € | −39 tis. € | −15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 962 € | −29 tis. € | −9 611 € | −11 tis. € |
| Záväzky | 56 tis. € | 51 tis. € | 57 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 22 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 56 tis. € | 28 tis. € | 39 tis. € | 6 296 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 6 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Príboj 552/62, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Adresa Príboj 552/62, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Beauty car centrum, s.r.o.
Príboj 552/62, 976 13 Slovenská Ľupča
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.