Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50971964・Horné Štitáre 111, 956 03 Horné Štitáre・Založené 2017
Obrat 2025
7 077 €
−31 %Zisk 2025
3 144 €
+444 %Aktíva
17 tis. €
+22 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+24 %Zadlženosť
2,1 %
−1,4 ppHrubá marža
57,2 %
−32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,4 %
+53 ppZisk / výnosy
ROA
19,0 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
19,4 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
47,49
+66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 493 €
+709 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
+69 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-20,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 41 tis. € | 9 685 € | 7 077 € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 29 tis. € | 8 662 € | 4 050 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 44 tis. € | 10 tis. € | 7 077 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 10 tis. € | 28 tis. € | −914 € | 3 144 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 15 € | 340 € | 349 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 203 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 203 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 488 € | 9 792 € | 902 € | 890 € |
| Finančné účty | 4 715 € | 5 835 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 203 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | −26 tis. € | 1 490 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −65 tis. € | −56 tis. € | −28 tis. € | −29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 10 tis. € | 28 tis. € | −914 € | 3 144 € |
| Záväzky | 32 tis. € | 14 tis. € | 475 € | 349 € |
| Dlhodobé záväzky | 10 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 14 tis. € | 475 € | 349 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Horné Štitáre 327, 95603 Horné Štitáre, Slovenská republika
Adresa Tríbečská 1540/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Horné Štitáre 327, 95603 Horné Štitáre, Slovenská republika
Adresa Hrušov 245, 99142 Hrušov, Slovenská republika
Adresa Hrušov 245, 99142 Hrušov, Slovenská republika
Adresa Hrušov 201, 99142 Hrušov, Slovenská republika
Adresa Tríbečská 1540/5, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Jana Chochulová s. r .o.
Horné Štitáre 111, 956 03 Horné Štitáre
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.