Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 50985141・Oravská 1, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−49 €
+99 %Aktíva
83 €
−37 %Vlastný kapitál
83 €
−37 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-59,0 %
+7 024 ppRentabilita aktív
ROE
-59,0 %
+7 024 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−49 €
+99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
83 €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−83 €
+37 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 5 900 € | 4 450 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 916 € | −3 245 € | 138 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 6 080 € | 4 450 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 998 € | −2 979 € | −9 350 € | −49 € |
| Daň z príjmov | 122 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 13 tis. € | 132 € | 83 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 13 tis. € | 132 € | 83 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 630 € | 11 tis. € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 1 805 € | 132 € | 83 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 13 tis. € | 132 € | 83 € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 9 482 € | 132 € | 83 € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | 5 463 € | 6 461 € | 3 482 € | −5 868 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 998 € | −2 979 € | −9 350 € | −49 € |
| Záväzky | 8 942 € | 3 325 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 942 € | 3 325 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Slnečnicová 372/44, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Slnečnicová 372/44, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 575/81, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Levárska 467/9, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Slnečnicová 372/44, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Levárska 467/9, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Slnečnicová 372/44, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 575/81, 90101 Malacky, Slovenská republika
Adresa Levárska 467/9, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
D7 BAU s. r. o. v likvidácii
Oravská 1, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.