Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51003929・Horná 190/1, 953 05 Čierne Kľačany・Založené 2017
Obrat 2025
3,72 mil. €
+117 %Zisk 2025
180 tis. €
+359 %Aktíva
920 tis. €
+45 %Vlastný kapitál
216 tis. €
+497 %Zadlženosť
76,5 %
−18 ppHrubá marža
9,5 %
+5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+8,9 ppZisk / výnosy
ROA
19,6 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
83,3 %
+275 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,52
−84 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
223 tis. €
+440 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,3 %
+25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−128 tis. €
−165 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
97,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,12 mil. € | 1,15 mil. € | 1,58 mil. € | 3,59 mil. € |
| Pridaná hodnota | 250 tis. € | 130 tis. € | 59 tis. € | 340 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,22 mil. € | 1,25 mil. € | 1,71 mil. € | 3,72 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 36 tis. € | −70 tis. € | 180 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 428 € | 11 tis. € | 3 840 € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 43 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 427 tis. € | 581 tis. € | 634 tis. € | 920 tis. € |
| Neobežný majetok | 149 tis. € | 315 tis. € | 343 tis. € | 781 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 149 tis. € | 315 tis. € | 343 tis. € | 781 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 278 tis. € | 266 tis. € | 291 tis. € | 138 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 70 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 94 tis. € | 248 tis. € | 290 tis. € | 64 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 183 tis. € | 18 tis. € | 724 € | 3 962 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 2 206 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 427 tis. € | 581 tis. € | 634 tis. € | 920 tis. € |
| Vlastné imanie | 70 tis. € | 106 tis. € | 36 tis. € | 216 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | 33 tis. € | 65 tis. € | 100 tis. € | 31 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 36 tis. € | −70 tis. € | 180 tis. € |
| Záväzky | 356 tis. € | 475 tis. € | 598 tis. € | 704 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 108 tis. € | 0 € | 255 € |
| Krátkodobé záväzky | 108 tis. € | 154 tis. € | 93 tis. € | 266 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 185 tis. € | 417 tis. € | 355 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 233 tis. € | 28 tis. € | 88 tis. € | 83 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Horná 190/1, 95305 Čierne Kľačany, Slovenská republika
Adresa Horná 190/1, 95305 Čierne Kľačany, Slovenská republika
Adresa Horná 190/1, 95305 Čierne Kľačany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.