Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51009285・Dudvážská 7873/39, 92101 Piešťany・Založené 2017
Obrat 2025
499 tis. €
−30 %Zisk 2025
−31 tis. €
−183 %Aktíva
359 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
141 tis. €
−18 %Zadlženosť
60,7 %
+20 ppHrubá marža
25,1 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,2 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-8,6 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
-21,8 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−27 tis. €
−155 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,3 %
−39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
−54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 519 tis. € | 429 tis. € | 732 tis. € | 480 tis. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 144 tis. € | 166 tis. € | 121 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 501 tis. € | 428 tis. € | 710 tis. € | 499 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 604 € | 33 tis. € | 37 tis. € | −31 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 534 € | 9 145 € | 12 tis. € | 4 089 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 259 tis. € | 262 tis. € | 288 tis. € | 359 tis. € |
| Neobežný majetok | 91 tis. € | 68 tis. € | 99 tis. € | 184 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 91 tis. € | 68 tis. € | 99 tis. € | 184 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 169 tis. € | 194 tis. € | 189 tis. € | 175 tis. € |
| Zásoby | 88 tis. € | 75 tis. € | 27 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 21 tis. € | 61 tis. € | 119 tis. € |
| Finančné účty | 59 tis. € | 98 tis. € | 102 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 259 tis. € | 262 tis. € | 288 tis. € | 359 tis. € |
| Vlastné imanie | 102 tis. € | 135 tis. € | 172 tis. € | 141 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 96 tis. € | 97 tis. € | 129 tis. € | 166 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 604 € | 33 tis. € | 37 tis. € | −31 tis. € |
| Záväzky | 157 tis. € | 127 tis. € | 116 tis. € | 218 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 8 719 € | 0 € | 16 tis. € | 59 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 147 tis. € | 126 tis. € | 100 tis. € | 134 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 24 tis. € |
| Rezervy | 894 € | 684 € | 478 € | 565 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Dudvážská 7873/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Dudvážská 4227/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Dudvážská 4227/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Dudvážská 4227/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Dudvážska 4227/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.