Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51073510・Drevárska 280/4c, 05201 Spišská Nová Ves・Založené 2017
Obrat 2025
13 tis. €
+43 %Zisk 2025
4 348 €
+183 %Aktíva
3 499 €
+624 %Vlastný kapitál
4 348 €
+195 %Zadlženosť
-24,3 %
+563 ppHrubá marža
47,8 %
−52 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,6 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
124,3 %
+355 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
+133 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-4,12
−2 077 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 650 €
+167 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,5 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 348 €
+204 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 tis. € | 40 tis. € | 9 005 € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 38 tis. € | 8 999 € | 6 177 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 40 tis. € | 9 005 € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 012 € | 1 008 € | 1 538 € | 4 348 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 201 € | 302 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 2 587 € | −668 € | 3 499 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 2 587 € | −668 € | 3 499 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 317 € | −2 226 € | 249 € |
| Finančné účty | 2 557 € | 2 270 € | 1 558 € | 3 250 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 2 587 € | −668 € | 3 499 € |
| Vlastné imanie | −1 912 € | −15 tis. € | −4 594 € | 4 348 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 6 730 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −23 tis. € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 912 € | 1 008 € | −4 594 € | 4 348 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 18 tis. € | 3 926 € | −849 € |
| Dlhodobé záväzky | 21 tis. € | 21 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −4 080 € | −3 418 € | 3 528 € | −849 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 398 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Drevárska 280/4c, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Drevárska 280/4c, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Drevárska 280/4c, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Drevárska 280/4c, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.