Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51083523・Dvořákovo nábrežie 4, 81006 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2017
Obrat 2025
5,11 mil. €
+5,6 %Zisk 2025
178 tis. €
−43 %Aktíva
1,91 mil. €
+11 %Vlastný kapitál
1,68 mil. €
+11 %Zadlženosť
11,9 %
Hrubá marža
17,2 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,5 %
−3,0 ppZisk / výnosy
ROA
9,3 %
−8,8 ppRentabilita aktív
ROE
10,6 %
−10,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,80
+38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
249 tis. €
−39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,6 %
+5,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,75 mil. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
38,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,05 mil. € | 5,24 mil. € | 4,84 mil. € | 5,11 mil. € |
| Pridaná hodnota | 217 tis. € | 688 tis. € | 824 tis. € | 876 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,52 mil. € | 5,24 mil. € | 4,84 mil. € | 5,11 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 226 tis. € | 234 tis. € | 313 tis. € | 178 tis. € |
| Daň z príjmov | 27 tis. € | 39 tis. € | 93 tis. € | 71 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 27 tis. € | 39 tis. € | 93 tis. € | 71 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,23 mil. € | 1,36 mil. € | 1,73 mil. € | 1,91 mil. € |
| Neobežný majetok | 88 tis. € | 63 tis. € | 42 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 88 tis. € | 63 tis. € | 42 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,14 mil. € | 1,29 mil. € | 1,69 mil. € | 1,88 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 571 € | 397 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,14 mil. € | 1,29 mil. € | 1,69 mil. € | 1,88 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 248 € | 6 821 € | 0 € | 7 804 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,23 mil. € | 1,36 mil. € | 1,73 mil. € | 1,91 mil. € |
| Vlastné imanie | 966 tis. € | 1,21 mil. € | 1,52 mil. € | 1,68 mil. € |
| Základné imanie | 1,01 mil. € | 1,01 mil. € | 1,01 mil. € | 1,01 mil. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 24 tis. € | 40 tis. € |
| HV minulých rokov | −265 tis. € | −30 tis. € | 180 tis. € | 462 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 226 tis. € | 234 tis. € | 313 tis. € | 178 tis. € |
| Záväzky | 261 tis. € | 154 tis. € | 207 tis. € | 228 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 937 € | 1 139 € | 290 € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 184 tis. € | 124 tis. € | 157 tis. € | 127 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 76 tis. € | 29 tis. € | 50 tis. € | 88 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Plachého 12, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Longobardská 10, 85110 Bratislava - mestská časť Rusovce, Slovenská republika
Adresa Haarlerbergweg 21 A, 1101CH Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Stationsplein 4 E, 3331LL Zwijndrecht, Holandské kráľovstvo
Adresa Stationsplein 4 E, 3331LL Zwijndrecht, Holandské kráľovstvo
Zapísané v OR SR
Merck Life Science spol. s r. o.
Dvořákovo nábrežie 4, 81006 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.