Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51085798・Námestie Slovenskej republiky 27/27, 01401 Bytča・Založené 2017
Obrat 2025
21 tis. €
−1,0 %Zisk 2025
146 €
+25 %Aktíva
16 tis. €
+8,7 %Vlastný kapitál
3 767 €
+4,0 %Zadlženosť
76,4 %
+1,1 ppHrubá marža
12,6 %
+7,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
3,9 %
+0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
−1,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
171 €
+24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,6 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 780 €
+4,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 538 € | 16 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 273 € | 1 017 € | 1 026 € | 2 572 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 538 € | 16 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 967 € | 314 € | 117 € | 146 € |
| Daň z príjmov | 171 € | 55 € | 21 € | 25 € |
| Daň z príjmov splatná | 171 € | 55 € | 21 € | 25 € |
| Položka | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 186 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 186 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 916 € | 1 556 € | 2 306 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −1 650 € | −12 tis. € | −13 tis. € | −12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 836 € | 25 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 186 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 967 € | 3 566 € | 3 621 € | 3 767 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 3 252 € | 3 504 € | 3 621 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 967 € | 314 € | 117 € | 146 € |
| Záväzky | 2 219 € | 10 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 6 € | 10 € | 13 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 219 € | 10 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Hlinkova 693/33, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hlinkova 739/79, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Hlinkova 693/33, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hlinkova 739/79, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 5/A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Mystique s.r.o.
Námestie Slovenskej republiky 27/27, 01401 Bytča
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.