Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51104245・Komenského 2620/52F, 010 01 Žilina・Založené 2017
Obrat 2025
910 tis. €
+50 %Zisk 2025
121 tis. €
+515 %Aktíva
739 tis. €
+21 %Vlastný kapitál
609 tis. €
+25 %Zadlženosť
17,6 %
−2,8 ppHrubá marža
66,3 %
+9,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,2 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
16,3 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
19,8 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,11
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
154 tis. €
+499 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
−2,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
414 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 125 tis. € | 123 tis. € | 561 tis. € | 894 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 28 tis. € | 318 tis. € | 593 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 125 tis. € | 189 tis. € | 606 tis. € | 910 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 258 € | −11 tis. € | 20 tis. € | 121 tis. € |
| Daň z príjmov | 749 € | 140 € | 6 089 € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 749 € | 140 € | 6 089 € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 481 tis. € | 591 tis. € | 613 tis. € | 739 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 204 € | 179 tis. € | 236 tis. € | 253 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 204 € | 179 tis. € | 236 tis. € | 253 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 475 tis. € | 411 tis. € | 377 tis. € | 481 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 16 tis. € | 5 731 € | 2 250 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 301 € | 6 006 € | 25 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 467 tis. € | 390 tis. € | 346 tis. € | 458 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 589 € | 531 € | 164 € | 3 835 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 481 tis. € | 591 tis. € | 613 tis. € | 739 tis. € |
| Vlastné imanie | 479 tis. € | 468 tis. € | 488 tis. € | 609 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 468 tis. € | 469 tis. € | 458 tis. € | 478 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 258 € | −11 tis. € | 20 tis. € | 121 tis. € |
| Záväzky | 1 382 € | 123 tis. € | 125 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 168 € | 52 tis. € | 74 tis. € | 62 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1 014 € | 69 tis. € | 45 tis. € | 68 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 1 617 € | 5 799 € | 350 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Na Rovniach 1441/6, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Starohutská 1279/64, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
Adresa Na Rovniach 1441/6, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Starohutská 1279/64, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.