Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51108992・Dunajská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2017
Obrat 2023
2,87 mil. €
+21 %Zisk 2023
−268 tis. €
−1 508 %Aktíva
3,25 mil. €
+39 %Vlastný kapitál
−360 tis. €
−1 149 %Zadlženosť
111,1 %
+13 ppHrubá marža
-6,9 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,4 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
-8,3 %
−9,1 ppRentabilita aktív
ROE
74,5 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,90
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−268 tis. €
−1 264 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−358 tis. €
−1 093 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
411,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 155 tis. € | 2,13 mil. € | 2,37 mil. € | 2,87 mil. € |
| Pridaná hodnota | 5 411 € | 21 tis. € | 168 tis. € | −197 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 155 tis. € | 2,13 mil. € | 2,37 mil. € | 2,87 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 168 € | 5 218 € | 19 tis. € | −268 tis. € |
| Daň z príjmov | 923 € | 1 946 € | 3 997 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 196 tis. € | 1,18 mil. € | 2,34 mil. € | 3,25 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 8 569 € | −1 764 € | −1 764 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 8 569 € | −1 764 € | −1 764 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 196 tis. € | 1,17 mil. € | 2,34 mil. € | 3,25 mil. € |
| Zásoby | 195 tis. € | 1,11 mil. € | 2,01 mil. € | 779 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 943 € | 88 tis. € | 2,15 mil. € |
| Finančné účty | 581 € | 54 tis. € | 237 tis. € | 320 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 196 tis. € | 1,18 mil. € | 2,34 mil. € | 3,25 mil. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 15 tis. € | 34 tis. € | −360 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 863 € | 5 030 € | 10 tis. € | −97 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 168 € | 5 218 € | 19 tis. € | −268 tis. € |
| Záväzky | 186 tis. € | 1,16 mil. € | 2,3 mil. € | 3,61 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 127 € |
| Krátkodobé záväzky | 186 tis. € | 1,16 mil. € | 2,3 mil. € | 3,61 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Szentmihályi út 12-14 7.em.177a, 1144 Budapest, Maďarsko
Adresa Biskupa Királya 2814/21, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Petőfi utca 137, 2114 Valkó, Maďarsko
Adresa Habura 159, 06752 Habura, Slovenská republika
Adresa Vul. Tykha 9, 90311 Shalanky- Berehovo, Ukrajina
Adresa Biskupa Királya 2814/21, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Szentmihályi út 12-14 7.em.177a, 1144 Budapest, Maďarsko
Adresa Petőfi utca 137, 2114 Valkó, Maďarsko
Adresa Habura 159, 06752 Habura, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Premium supplements, s. r. o.
Dunajská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.