Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51112370・Na križovatkách 35/E, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2017
Obrat 2025
383 tis. €
+31 %Zisk 2025
3 851 €
+116 %Aktíva
154 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
98 tis. €
+4,1 %Zadlženosť
36,5 %
+20 ppHrubá marža
4,9 %
+8,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
+9,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
3,9 %
+29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,75
−37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 771 €
+126 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,3 %
+42 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
113 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
76,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,12 mil. € | 956 tis. € | 291 tis. € | 383 tis. € |
| Pridaná hodnota | 159 tis. € | 7 910 € | −9 514 € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,12 mil. € | 964 tis. € | 291 tis. € | 383 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 113 tis. € | −963 € | −24 tis. € | 3 851 € |
| Daň z príjmov | 30 tis. € | 160 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 277 tis. € | 179 tis. € | 113 tis. € | 154 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 9 809 € | 1 054 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 9 809 € | 1 054 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 255 tis. € | 169 tis. € | 112 tis. € | 154 tis. € |
| Zásoby | 30 tis. € | 34 tis. € | 8 953 € | 27 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 209 tis. € | 96 tis. € | 78 tis. € | 105 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 277 tis. € | 179 tis. € | 113 tis. € | 154 tis. € |
| Vlastné imanie | 119 tis. € | 118 tis. € | 94 tis. € | 98 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 723 € | 114 tis. € | 113 tis. € | 89 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 113 tis. € | −963 € | −24 tis. € | 3 851 € |
| Záväzky | 158 tis. € | 61 tis. € | 19 tis. € | 56 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 111 € | 14 € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 115 tis. € | 60 tis. € | 19 tis. € | 41 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Na križovatkách 35E, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Dolná 899/22, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Adresa Na križovatkách 35/E, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Na križovatkách 35E, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Dolná 899/22, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Adresa Na križovatkách 35/E, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
BILDRA s.r.o.
Na križovatkách 35/E, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.