Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51113783・Skliarovo 3592, 962 12 Detva・Založené 2017
Obrat 2025
1,07 mil. €
+9,6 %Zisk 2025
22 tis. €
+22 %Aktíva
475 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
230 tis. €
+13 %Zadlženosť
51,5 %
−0,8 ppHrubá marža
16,8 %
+1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
4,6 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
+0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
+46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
−2,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,6 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 705 €
+98 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,03 mil. € | 1,19 mil. € | 935 tis. € | 1,05 mil. € |
| Pridaná hodnota | 97 tis. € | 18 tis. € | 146 tis. € | 176 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,09 mil. € | 1,26 mil. € | 976 tis. € | 1,07 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 545 € | 12 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 003 € | 6 047 € | 6 388 € | 1 822 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 003 € | 6 047 € | 6 388 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 424 tis. € | 520 tis. € | 427 tis. € | 475 tis. € |
| Neobežný majetok | 289 tis. € | 332 tis. € | 276 tis. € | 293 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 289 tis. € | 332 tis. € | 276 tis. € | 293 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 135 tis. € | 188 tis. € | 151 tis. € | 183 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 9 695 € | 2 362 € | 2 362 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 27 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 70 tis. € | 111 tis. € | 32 tis. € | 119 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 54 tis. € | 68 tis. € | 117 tis. € | 35 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 424 tis. € | 520 tis. € | 427 tis. € | 475 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 36 tis. € | 204 tis. € | 230 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 8 708 € | 17 tis. € | 30 tis. € | 52 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 545 € | 12 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 401 tis. € | 484 tis. € | 224 tis. € | 245 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 61 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 401 tis. € | 484 tis. € | 224 tis. € | 184 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Skliarovo 3592, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa A. Hlinku 903/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Skliarovo 3592, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa A. Hlinku 903/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 24, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa A. Hlinku 903/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa A. Hlinku 903/4, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.