Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Lui G s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51116944Bodrocká 42, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské BiskupiceZaložené 2017

Obrat 2025

38 tis. €

+1,6 %
IČO
51116944
DIČ
2120610294
IČ DPH
SK2120610294, podľa §7a, registrácia od pondelok 18. decembra 2017
Sídlo
Lui G s.r.o.Bodrocká 42 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Dátum vzniku
utorok 17. októbra 2017
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/123279/B

Zisk 2025

6 263 €

+198 %

Aktíva

17 tis. €

+62 %

Vlastný kapitál

16 tis. €

+65 %

Zadlženosť

8,7 %

−1,6 pp

Hrubá marža

28,4 %

+5,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+198 %
112 €−521 €912 €−921 €1 946 €1 063 €2 103 €6 263 €20182019202020212022202320242025

Tržby

+1,2 %
14 tis. €9 711 €23 tis. €7 929 €28 tis. €36 tis. €37 tis. €38 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

16,5 %

+11 pp

Zisk / výnosy

ROA

35,9 %

+16 pp

Rentabilita aktív

ROE

39,3 %

+18 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

13,72

+20 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

6 959 €

+184 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−4,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

16 tis. €

+64 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

15,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

14 tis. €20189 711 €201923 tis. €20207 929 €202128 tis. €202236 tis. €202337 tis. €202438 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru28 tis. €36 tis. €37 tis. €38 tis. €
Pridaná hodnota2 956 €2 015 €8 447 €11 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti28 tis. €36 tis. €37 tis. €38 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 946 €1 063 €2 103 €6 263 €
Daň z príjmov297 €188 €346 €696 €
Daň z príjmov splatná297 €188 €346 €696 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok17 tis. €
  • Časové rozlíšenie89 €

Pasíva

  • Vlastné imanie16 tis. €
  • Záväzky1 518 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom8 267 €8 038 €11 tis. €17 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok8 267 €8 038 €11 tis. €17 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 340 €3 799 €3 201 €14 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty4 927 €4 239 €7 577 €3 423 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €89 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky8 267 €8 038 €11 tis. €17 tis. €
Vlastné imanie6 506 €7 568 €9 672 €16 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania61 €70 €123 €229 €
HV minulých rokov−501 €1 435 €2 446 €4 445 €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 946 €1 063 €2 103 €6 263 €
Záväzky1 761 €470 €1 106 €1 518 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky1 601 €310 €946 €1 266 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy160 €160 €160 €252 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

39 €0 €173 €0 €297 €188 €346 €696 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

15 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielPlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 17. októbra 2017
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokPlatné od utorok 17. októbra 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od utorok 17. októbra 2017

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 17. októbra 2017

    Adresa Bodrocká 42, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 17. októbra 2017

    Adresa Bodrocká 42, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/123279/B
Hlavná činnosť
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Lui G s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Lui G s.r.o.

Bodrocká 42, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.