Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51117118・Hlavná 818/70, 93101 Šamorín・Založené 2017
Obrat 2025
129 tis. €
−2,5 %Zisk 2025
9 606 €
+196 %Aktíva
16 tis. €
−62 %Vlastný kapitál
8 870 €
+1 308 %Zadlženosť
44,0 %
−58 ppHrubá marža
14,9 %
−5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,5 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
60,6 %
+85 ppRentabilita aktív
ROE
108,3 %
−1 251 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,19
+132 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+218 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,5 %
+20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 236 €
+438 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
27,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 291 tis. € | 135 tis. € | 132 tis. € | 129 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 291 tis. € | 135 tis. € | 132 tis. € | 129 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 28 € | −4 103 € | −9 979 € | 9 606 € |
| Daň z príjmov | 2 702 € | 0 € | 957 € | 1 011 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 806 € | 3 317 € | 1 717 € | 668 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 806 € | 3 317 € | 1 717 € | 668 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 25 tis. € | 40 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 21 tis. € | 28 tis. € | 1 294 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 3 487 € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 9 245 € | −734 € | 8 870 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 113 € | 8 140 € | 4 037 € | −5 944 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 28 € | −4 103 € | −9 979 € | 9 606 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 19 tis. € | 42 tis. € | 6 969 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 19 tis. € | 42 tis. € | 6 935 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 16 € | 34 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Hlavná 818/70, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Hlavná 818/70, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.