Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

FARMA HORŇÁK, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51130963Slanské Nové Mesto 45, 044 18 Slanské Nové MestoZaložené 2017

Obrat 2025

16 tis. €

+73 %
IČO
51130963
DIČ
2120593926
IČ DPH
SK2120593926, podľa §4, registrácia od streda 1. mája 2024
Sídlo
FARMA HORŇÁK, s.r.o.Slanské Nové Mesto 45 044 18 Slanské Nové Mesto
Dátum vzniku
štvrtok 21. septembra 2017
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/42302/V

Zisk 2025

−5 430 €

−1 217 %

Aktíva

84 tis. €

+21 %

Vlastný kapitál

−4 285 €

−474 %

Zadlženosť

105,1 %

+6,8 pp

Hrubá marža

-210,9 %

+8 734 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1 217 %
−533 €−1 629 €48 €−2 830 €−94 €295 €480 €486 €−5 430 €201720182019202020212022202320242025

Tržby

+7 014 %
0 €2 640 €2 600 €0 €628 €12 tis. €0 €80 €5 691 €201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-32,9 %

−38 pp

Zisk / výnosy

ROA

-6,5 %

−7,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

126,7 %

+84 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,03

−62 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−5 090 €

−716 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-6,7 %

−48 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−85 tis. €

−37 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

16,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20178 640 €20182 600 €20190 €20203 655 €202115 tis. €20225 819 €20239 543 €202416 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru12 tis. €0 €80 €5 691 €
Pridaná hodnota3 120 €−4 266 €−7 156 €−12 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti15 tis. €5 819 €9 543 €16 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení295 €480 €486 €−5 430 €
Daň z príjmov0 €44 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok81 tis. €
  • Obežný majetok2 673 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−4 285 €
  • Záväzky88 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom33 tis. €50 tis. €69 tis. €84 tis. €
Neobežný majetok23 tis. €45 tis. €64 tis. €81 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok23 tis. €45 tis. €64 tis. €81 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 333 €4 983 €5 442 €2 673 €
Zásoby7 828 €7 288 €2 081 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky−2 750 €−2 750 €1 083 €627 €
Finančné účty4 255 €445 €2 278 €2 046 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky33 tis. €50 tis. €69 tis. €84 tis. €
Vlastné imanie258 €693 €1 145 €−4 285 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−5 037 €−4 787 €−4 341 €−3 855 €
HV za účtovné obdobie po zdanení295 €480 €486 €−5 430 €
Záväzky32 tis. €49 tis. €68 tis. €88 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky32 tis. €49 tis. €68 tis. €88 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €0 €0 €0 €44 €340 €340 €201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 098,81 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • chov vybraných druhov zvieratPlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 1. februára 2018
  • poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáPlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • skladovanie a pomocné činnosti v dopravePlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 1. februára 2018
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaPlatné od štvrtok 21. septembra 2017

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 21. septembra 2017

    Adresa Slanské Nové Mesto 45, 04418 Slanské Nové Mesto, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 21. septembra 2017

    Adresa Slanské Nové Mesto 45, 04418 Slanské Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/42302/V
Hlavná činnosť
Služby súvisiace s pestovaním plodín
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
FARMA HORŇÁK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

FARMA HORŇÁK, s.r.o.

Slanské Nové Mesto 45, 044 18 Slanské Nové Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.